- вівторок, 26 квітня 2016 р.

Завершився самий мірний проект Дніпра


Громадська організація "Молодіжна Ініціатива Міст" спільно з організацією "World Peace Initiative" провели дводенний проект (23-24 квітня) з назвою "Ініціатива Заради Миру", що проходив у Молодіжному Центрі Дніпропетровщини.
Першого дня учасники проекту дізналися багато цікавої інформації про мир, спокій та гармонію. А також мали змогу зайнятися медитацією із професіоналом цієї сфери - Анною Олешкевич. 
Другого дня учасники проекту дізналися багато нового з теми "Трансформація конфлікту та мирний діалог". А також, тренер проекту Анна познайомила учасників з темою "Баланс в житті та на роботі" і основними нормами медитації. І, звичайно, все це не обійшлося без практики на свіжому повітрі! 
Загалом на проекті було обговорено такі важливі питання, як досягнення внутрішнього миру та спокою, балансу між роботою, навчанням, активною громадською позицією та особистим життям, а також про те, як розвинути свої особисті якості за допомогою медитації, і, звичайно, про те, яким чином саме людина може зробити свій внесок в досягнення миру в глобальному масштабі. 

Сторінки проекту:

Немає коментарів:

Дописати коментар