- четвер, 21 квітня 2016 р.

Конкурс на посаду голови осередку

 Конкурс на посаду голови осередку

Молодіжна ініціатива міст оголошує конкурс на посаду голови осередку у наступних містах: Івано-Франківськ, Тернопіль, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград та Львів (треба зазначити, що ми ради бачити волонтерів з усіх куточків нашої країни, тому не бариться та заповнюйте анкету! Але конкурс наразі діє у цих регіонах.)
МІМ – це молода та динамічна неурядова організація, що швидко зростає та розвивається. Нашої головною метою є підтримка та розвиток активної молоді, надання майданчику для спілкування та об’їдання заради вирішення соціальних проблем суспільства. 

Організація вже реалізувала понад 50 успішних проектів на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівні. Ми будемо раді поділитися досвідом та прийняти до своєї дружньої команди людей, які продемонструють свою зацікавленість у волонтерській діяльності, а також, бажання зробити свій внесок у розвиток громади.

Якщо ти:

Молода людина віком від 18 років, ініціативна та рішуча, хочеш бути в цікавій, динамічній та прогресивній команді; комунікабельна; маєш власні ідеї та шукаєш команду, з якою їх реалізовувати - тоді тобі до нас!
Для участі у конкурсі будь ласка заповніть анкету тут: http://goo.gl/forms/9FKDDBcebG

Кінцевий термін подачі анкети: 8 травня
У разі виникнення питань, пишіть нам на е-пошту: domoomig@gmail.com 

Більш детальніше про нашу організацію дивіться на сторінках у соціальних мережах:* Якщо ти хочеш долучитись до команди але не плануєш очолювати осередок - зазнач це у анкеті. Посада голови осередку є волонтерською.

Немає коментарів:

Дописати коментар