- вівторок, 26 квітня 2016 р.

Poltava ProjectLab очима учасника проекту

        ГО "Молодіжна ініціатива міст" в партнерстві з "Обласним молодіжним центром" Полтавської обласної ради організували в Полтаві Школу проектного менеджменту Poltava ProjectLab, заняття якої проходили протягом місяця з 24 березня по 24 квітня.
        За результатами конкурсного відбору було визначено 25 учасників, які в рамках Школи навчалися втілювати у життя власні ініціативи. Мені пощастило потрапити в групу учасників, за що я безмежно радий і вдячний організаторам!
        Протягом цікавих і корисних занять з нами ділилися досвідом підприємці, які успішно втілюють свої власні бізнес-проекти на всеукраїнському та міжнародному рівні. Вивчаючи проектний менеджмент, ми ознайомилися із структурою проектів, їх плануванням, кількісними і якісними показниками.
        Ми вчилися прописувати проектний бюджет, знайомилися зі сферою планування витрат і рецептами правильних розрахунків необхідних ресурсів.
       Також дізнавалися, де знаходити гроші на реалізацію наших ініціатив, як шукати ресурси на проекти, хто може стати нашим партнером чи донором, і як правильно налагодити контакти з організаціями.Нам викладали майстерність публічних виступів, вдалих презентацій проектів, секретів проектів, які перемагають. Ми вивчили, як ефективно будувати роботу з інвесторами й партнерами, як правильно позиціонувати себе і свій проект на переговорах, та ознайомилися з секретами побудови успішних стратегій PR і комунікації в проектах, наскільки важлива комунікація у проектній діяльності, як правильно побудована PR-стратегія впливає на успішність проекту, і які механізми її втілення.
        Найкорисніші знання у привітній атмосфері - так кожного разу проходили наші заняття. Велика подяка організаторам Школи Poltava ProjectLab - Інні Єщенко, Марині Бутенко та Анатолію Безпалюку, і організаціям, які вони представляють! Ви робите дуже корисну і архіважливу справу, друзі!
        Приємно, що Школа проектного менеджменту не обмежилася теоретичним курсом, і кожен з учасників тепер може запропонувати свої ідеї та ініціативи, які вони хотіли б реалізувати, а згодом ми знову зберемося для того, аби втілити в життя найкращі з них!).

учасник проекту

Немає коментарів:

Дописати коментар