- понеділок, 16 травня 2016 р.

Poltava Project.Lab: Time for Action


12 травня відбулася остання, підсумкова зустріч учасників Школи проектного менеджменту "Poltava Project.Lab", організованої осередком "Молодіжної ініціативи міст" у Полтавській області за підтримки КУ "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради.

Засідання відбулося в невимушеній атмосфері вечірнього чаювання у місцевій кав’ярні.
Метою зустрічі було представлення проектів, над якими учасники працювали протягом трьох тижнів із дня останнього заняття Школи (таке собі домашнє завдання для активістів). Крім того, у якості спікера до учасників завітав Віталій Башмаков, топ-менеджер і власник компанії Idea-Group, маркетолог, спеціаліст із просування товарів і послуг на ринку.

Раді повідомити, що нашими активістами було представлено п’ять проектів (як соціальних, так і бізнес-ініціатив), два з яких уже діють, три – у процесі запуску. Дуже приємно спостерігати таку активність учасників, небайдужість до громадського життя суспільства.

Після презентацій пан Башмаков провів майстер-клас на тему "Маркетинг і реклама: з чого почати і як ефективно використовувати?".

Кожен з учасників міг сформувати для себе власний рецепт успішної маркетингової стратегії проекту за рекомендаціями спікера.

Сподіваємося, що знання, отримані на Школі, а також натхнення й запал активістів переростуть у чудові ініціативи, які розвиватимуть наше місто, країну, суспільство.
Бажаємо учасникам подальших успіхів! І до нових зустрічей!

Бажаємо учасникам подальших успіхів! І до нових зустрічей!

Офіційна сторінка осередку МІМ у Полтаві: fb.com/yic.poltava

Немає коментарів:

Дописати коментар