- середа, 8 червня 2016 р.

МІМ - Дніпро та Peace Revolution започаткували тур миру і гармонії по Україні

Команда організації "Молодіжна Ініціатива Міст" разом із всесвітньовідомим громадським об'єднанням "Peace Revolution" започаткували тур миру і гармонії по Україні. 

У Дніпрі тренінг "Йога та медитація в парку" був проведений 7 червня, на якому були присутні представники різних організацій нашого міста, а також всі охочі. На проекті тренер Катерина Кулік (активістка ГО "Peace Revolution") розказала багато цікавого про наше тіло та методи його осягання. У учасників була можливість зайнятися комунікативною йогою та спробувати підкорити собі своє тіло та розум за допомогою медитації.

Що кажуть про тренінг його учасники:

"Йога та медитація - це дуже недешеве задоволення у Дніпрі. Дуже добре, що такі круті активісти с "МІМ" та "Peace Revolution" змогли дати можливість спробувати себе у такій сфері безкоштовно. Мені сподобалось - і це найголовніше!" Владислав, 20 років.

"Гармонія, то до чого я прагну, саме, це вдалося отримати на воркшопі від Peace Revolution 07 червня. Хотілося відчувати легкість буття і бути вільною у своїх думках, отримати «підзарядку». Всі очікування виправдалися на повну. Після медитації у мене склалося таке відчуття, що сонце було не лише на небі, а всередині нас, направляючи свої промені і приємні відчуття" Юлія, 25 років.

#Peacebuilding #Peacerevolution #YIC #МІМ #МИГ #Дніпро #ngomig #ngoyic

Подивитись як це було можна на нашому блозі!

Немає коментарів:

Дописати коментар