- четвер, 22 грудня 2016 р.

Що трапляється у Румунії…продовжується у інших країнах, або як народжуються нові проекти!

З 4 по 14 грудня представники МІМ Інна Єщенко, Анна Палагина і Андрій Потапков взяли участь в проекті Erasmus + під назвою ICE 2 - International Cooperation Evolution - Second Edition, який проходив в мальовничому куточку Румунії - Пояна Негрій (Poiana Negrii).
У проекті взяли участь 36 представників з 12 країн: Румунія, Україна, Болгарія, Італія, Чехія, Алжир, Туніс, Португалія, Грузія, Албанія, Йорданія і Великобританія. ICE2 був спрямований на обмін досвідом у сфері управління і написання проектів, міжкультурного спілкування та знаходження нових партнерів. Всі учасники були професіоналами, які ділилися своїми «tips and tricks» в написанні заявок на Erasmus +.
Хороша новина - ми не просто з'їздили познайомитися і подивитися Румунію. Під час самого заходу учасники розділилися на групи, в яких прописали ... нові проекти! Чекайте Туніс і Грузія, Великобританія і Португалія і не тільки! Вже скоро наші волонтери зможуть взяти участь в нових подорожах, захоплюючих поїздках, пізнати нові культури і традиції.
Дякуємо нашим партнерам з Румунії, а саме Адріану Кокардану, який дав нам можливість прийняти участь у такому позитивному і продуктивному івенті!
Інна, голова представництва МІМ у Київській області:
«Є проекти, на яких не просто навчають, тренують, знайомлять, але й надихають на роботу. І коли повертаєшся додому після двотижневого інтенсивну у колі вже нових друзів, ти точно знаєш, що будеш робити далі – працювати над спільним проектом, який народився в мозкових штурмах, тривалих обговореннях, спільній командній роботі. ICE 2 – це програма, що надихає. Для мене це перша програма Erasmus+, але я точно знаю, що не остання. Інколи початок чогось нового й великого – це всього лиш ідея, підживлена мотивацією та бажанням міняти світ на краще. Такою ж ідеєю свого часу був і проект ICE. Маю впевненість, що двотижнева робота, проведена нами разом, стане початком чогось нового й неповторного».
  

Немає коментарів:

Дописати коментар