- пʼятниця, 7 липня 2017 р.

Німецько️-польсько️-українській️ дитячий проект «International village»


Найочікуваніший проект 2017 року
Німецько🇩🇪️-польсько🇵🇱️-українській🇺🇦️ дитячий проект «International village»
➡️З метою побудови міжкультурного діалогу між молоддю з Німеччини, Польщі та України, підтримки дітей-переселенців України та інтеграції їх в європейську молодіжну спільноту, зміни стереотипів щодо ситуації в країні, створити комунікаційну платформу для обміну культурними цінностями та сприяти формуванню позитивного іміджу України в європейському просторі.
🌍Організатори: ГО «Молодіжна ініціатива міст», Action-West-Ost, Olsztyńskie stowarzyszenie mniejszości niemieckiej w Olsztynie
Проект в Україні відбудеться при фінансовій підтримці Стипендіальної програми «Zavtra.UA» Victor Pinchuk Foundation, а також German-Polish Youth Office.
🏔️⛰️🗻Вперше за історію нашої співпраці з німецькими та польськими партнерами (4 роки) німецько-польсько-український проект відбудеться саме в Україні в мальовничих Карпатах, база «Сяйво Карпат», с. Красноїлля, Івано-Франківська область.
📆Строки: 22- 29 липня 2017 року
📌Хто може стати учасником: діти і підлітки переселенці зі сходу, Криму та діти військових у віці від 12 до 15 років.
Кожна з партнерських організацій проводить у своїх країнах конкурсний відбір учасників. Від кожної країни планується по 15 учасників. Міжнародна команда організаторів – 15 осіб (по 5 осіб від Німеччини, України, Польща), 3 перекладачів.
🔰Cьогодні ми стартуємо набір 15 учасників від України!
Для того, щоб взяти участь у проекті, треба заповнити форму за посиланням:
Deadline: 09 липня 2017 року.
Офіційні результати відбору будуть оголошені 10 липня 2017 року.
🙋‍♂️🙋‍♀️🌞Ми чекаємо саме на Вас, креативних, талановитих, патріотичних, прогресивних, готових до миротворчих процесів та позитивних змін!
Інформація про попередні проекти в Німеччині та Польщі.
ngomig.org
✔️Проект 2016: http://www.ngomig.org/2016/09/blog-post.html

Немає коментарів:

Дописати коментар