Друга зустріч партнерів проєкту #WAST

Друга зустріч партенрів проєкту #WAST

9-10 лютого разом з іншими партнерами у межах проєкту #WAST (Підтримка молодих жінок та професіоналів у сфері альтернативного та сталого туризму)

Голова міжнародного депаратаменту та координаторка проєкту Yuliya Sheremet взяла участь у 2-ій зустрічі менеджерів та організаторів для обговорення нашої подальшої діяльності та майбутніх цілей.

Зустріч відбулась у гостинній атмосфері міста Салоніки у Греції. 

Це були продуктивні 2 активні дні, протягом яких ми проаналізували нашу попередню роботу та перші досягнення, а також дійшли до спільного бачення наступних етапів проєкту.

Зокрема, одним з інструментів, до створення якого ми переходимо, є інтерактивний онлайн-курс для молодих екскурсоводів, студентів туристичних спеціальностей та тих, хто цікавиться туризмом і мистецтвом (фотографів, художників, музикантів). Курс буде включати такі теми, як створення тематичних турів, сторітелінг у розповіді екскурсовода, гейміфікація по відношенню до туризму, підхід до туриста/клієнта.

Впродовж заходу ми також запланували нову зустріч, яка також включатиме тренінг для молодих спеціалістів у сфері туризму, що пройде в Італії!

Також Ви вже можете підписатися на сторінку проєкту Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087290498013

Більше про проєкт Ви можете дізнатися на сайті: https://www.wastcommunity.eu/

Дякуємо нашим партнерам за організацію заходу Cyberno та головних організаторів Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland"

Підтримка Європейською Комісією підготовки цієї публікації не означає схвалення її змісту, який відображає лише погляди авторів, і Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в ній.

#WAST #AlternativeTourism #Sustainability #WomeninTourism #youthintourism