MMS:Mental health, mindfulness, support

MMS: Mental health, mindfulness, support

Підводимо підсумки польсько-українського молодіжного обміну на тему «Mental health, mindfulness, support».

Проєкт реалізований у співпраці з Fundacja Zielony Słoń / Green Elephant Foundation з 4 по 11 липня 2022 року в межах Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży за підтримки Ministerstwo Edukacji i Nauki

Тиждень неймовірних відкриттів, яскравих емоцій, спокою, гармонії з собою та учасниками. Кожен з учасників відкрив себе по-новому завдяки вправам, спрямованим на пізнання себе з усіх сторін. А також кожному довелось перебороти свій мовний бар’єр та гарненько попрактикувати свої знання з англійської мови.

День 1

Знайомство учасників, веселі вправи на тімбілдинг, обговорення очікувань від проєкту та розпочинаємо гру в секретного друга!


День 2

Ранкова йога (ідеальне рішення для заряду на продуктивний день), енерджайзери, зустріч кожного зі своїм buddy - людиною-підтримкою протягом усього проєкту, різні активності та обговорення питання «що для тебе дім?», а на завершення дня - польський культурний вечір, на якому ми дізналися про справжнє польське весілля та вивчили танець-ритуал.

День 3

Йога, вияснення власних почуттів протягом хвилинного погляду в очі іншим учасникам, обговорення важливості ментального здоров’я, вправи на довіру, гра на перевірку пам’яті щодо імен, тренінг на тему:«the universe of my life», де кожен намагався зрозуміти свою ціль та дії, яким потрібно слідувати.

День 4

Розбір власного персоналіті (мої вміння, сильні сторони, вислови яким я слідую: розуміння того, що у тебе вже є, та того, чого ти хотів би досягти чи навчитись). Далі ми вчилися знаходити компроміси в суперечках (ділились на групи, бажаючі розповідали свою конфліктну ситуацію та разом намагалися знайти компроміс), а на завершення - український культурний вечір, на якому були представлені: українські народні танці, гра в хустинку, як змінювався український стиль, українські пісні, та, звісно ж, справжня українська кухня.


День 5

Похід в Dolinu pięci stawów та Morskie Oko (подолали дуже довгий шлях, але це дійсно було того варте).

День 6

Йога, feedback, вручення грамот учасникам за особисті досягнення, прощальний вечір та завершення проєкту.

День 7

Теплі фото на прощання та вирушення додому.

Будемо сумувати та до зустрічі!

За цей тиждень ми створили справжню дружню польсько-українську родину!


#mentalhealth #mindfulness #purwm