У Києві відбулася дводенна стратегічна сесія МГО «Молодіжна ініціатива міст», яка об’єднала членів і членкинь Правління, організації та учасників наших проєктів.
Цього року організація відзначає 14 років діяльності. Стратегічна сесія стала можливістю не лише підсумувати пройдений шлях, а й спільно сформувати бачення подальшого розвитку, посилити внутрішню взаємодію та визначити пріоритети на найближчі роки.
Під час роботи учасники та учасниці визначили ключові стратегічні напрями діяльності організації: розвиток молодіжної політики, посилення спроможності молодіжних працівників і працівниць, а також міжнародну співпрацю. Окремо було окреслено роль МГО «Молодіжна ініціатива міст» як платформи для об’єднання активних людей, розвитку компетентностей, експертної підтримки та створення нових можливостей для молоді й громад.
Також команда напрацювала підходи до посилення організаційних процесів, розвитку команди, фандрейзингу, побудови сталих партнерств і більш системного планування програмної діяльності.
Ми щиро дякуємо всім учасникам і учасницям стратегічної сесії за змістовну роботу, відкритість до діалогу та готовність вкладати свій досвід і бачення у майбутнє організації.
Стратегічна сесія відбулася за фінансової підтримки Vidnova Support Fund у межах співпраці МГО «Молодіжна ініціатива міст» з Commit gGmbH.