Support Young Women and Professionals in the field of Alternative and Sustainable Tourism – #WAST

Про проєкт WAST

Проєкт WAST має на меті розширити можливості молодих жінок та молоді у туристичному секторі, залучаючи їх до навчальних заходів для створення унікальних сталих та альтернативних турів, залучаючи їх до своєї культурної спадщини та підтримуючи їх у вивченні нових навичок та компетенцій. Детальніше

“Support Young Women and Professionals in the field of Alternative and Sustainable Tourism – #WAST”

ДОМГО “Молодіжна Ініціатива Міст” разом з партнерськими організаціями з Польщі, Італії, Греції та Кіпру реалізує проєкт “Support Young Women and Professionals in the field of Alternative and Sustainable Tourism – #WAST”.  Детальніше.

Тренінг зі сталого та альтернативного туризму

4-8 вересня 2023 року відбувся тренінг для молодих фахівців у сфері туризму. Детальніше.

Третя зустріч партнерів відбулась в Турині, Італія

4-5 вересня 2023 року разом з іншими партнерами у межах проєкту #WAST 

Голова міжнародного депаратаменту та координаторка проєкту Лілія Гальперіна взяла участь у 3-ій зустрічі менеджерів та організаторів для обговорення нашої подальшої діяльності та майбутніх цілей. Детальніше.

Друга зустріч партенрів проєкту #WAST

9-10 лютого 2023 року разом з іншими партнерами у межах проєкту #WAST 

Голова міжнародного депаратаменту та координаторка проєкту Yuliya Sheremet взяла участь у 2-ій зустрічі менеджерів та організаторів для обговорення нашої подальшої діяльності та майбутніх цілей.

Зустріч відбулась у гостинній атмосфері міста Салоніки у Греції. Детальніше.

Презентація проєкту #WAST під час "МолоДвіж"

2 вересня 2023 року ГО "Молодіжна ініціатива міст" презентувала свою діяльність, а також учасники розказали про можливості проєкту #WAST. Про тестування Карти, Спільноти, а також розробленого партнерами онлайн навчання. Детальніше.