“Support Young Women and Professionals in the field of Alternative and Sustainable Tourism – #WAST”

“Support Young Women and Professionals in the field of Alternative and Sustainable Tourism – #WAST”

ДОМГО “Молодіжна Ініціатива Міст” разом з партнерськими організаціями з Польщі, Італії, Греції та Кіпру реалізує проєкт “Support Young Women and Professionals in the field of Alternative and Sustainable Tourism – #WAST”.

Проєкт #WAST має на меті розширити можливості молодих жінок та молоді у туристичному секторі шляхом залучення їх до навчальних заходів для створення унікальних сталих та альтернативних турів, залучення їх до своєї культурної спадщини та підтримки їх у вивченні нових навичок та компетенцій.

За час проєкту буде створена низка цифрових інструментів для розвитку навичок та мережі співпраці у сфері туризму:

  • Посібник для розвитку та зміцнення навичок, пов'язаних з туризмом, та спроможності молодих гідів розробляти та впроваджувати тематичні альтернативні та екологічні тури.

  • Онлайн-ресурс з цифровою мапою, яка міститиме інформацію про різні міста партнерів проекту, а також кращі практики сталого та альтернативного туризму. Користувачі зможуть знайти корисні там поради щодо альтернативного туризму для кожного міста/країни (наприклад, пункти харчування та гастрономії, визначні пам'ятки, природоохоронні території, тематичні парки тощо), а також інформацію про законодавство щодо сталого туризму в кожній країні, а також про різні організації, які активно працюють та підтримують альтернативні тури.

  • Онлайн-спільнота для поширення гідами своєї діяльності на міжнародному рівні, яка дасть можливість молодим фахівцям створювати нові мережі співпраці між країнами-партнерами та для просування своєї роботи.

Більше дізнатися про проєкт, а також слідкувати за новинами можна на наступних ресурсах:

Підтримка Європейською Комісією підготовки цієї публікації не означає схвалення її змісту, який відображає лише погляди авторів, і Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в ній.