Eco-together

Eco-together

Упродовж 1-7 вересня 2022 року на острові Кіпр за всебічної підтримки та сприяння однієї з найбільших молодіжних організацій на острові «YEU Cyprus» відбувся семиденний молодіжний обмін за програмою Erasmus+ «Eco-together».

Активними учасниками цьогорічного молодіжного обміну, присвяченого глобальним та регіональним екологічним проблемам, зростання екологічної свідомості європейців стала ініціативна студентська молодь з восьми європейських країн – України, Кіпру, Хорватії, Іспанії, Італії, Сербії, Литви та Австрії, яка поділилася найкращим практичним досвідом вирішення екологічних проблем у власних країнах.

Під час молодіжного обміну молодь дізналась чимало нової інформації про екологічну свідомість, поділилася досвідом впровадження кращих екологічних практик у своїх країнах та вдосконалила навички міжкультурної комунікації.

Насичена програма міжнародного обміну вже традиційно не обійшлася без культурних вечорів, де кожна національна команда мала розповісти про свою країну у розважальному форматі. Варто відзначити, що представниці України вирішили провели благодійний аукціон. Загалом вдалося зібрати 6440 грн, які вже передано до благодійного фонду «Фонд підтримки родин захисників Азовсталі».