Mental peaks

Ментальні вершини: знайди своє внутрішнє "я" через гори та цифровий детокс

З 11 по 18 жовтня 2023 року відбувся польсько-український молодіжний обмін в чудовому місті Закопане (Польща).

Цілі проєкту:

* Організація заходів, що сприяють спорту (піші прогулянки, інклюзивні фізичні вправи), щоб сприяти розумінню залежності від смартфонів серед людей і створювати стратегії боротьби з нею.

* Створення умов для розвитку емпатії та толерантності до національних та етнічних меншин, які проживають на території країн, які представляють учасники.

* Розширення знань про національні та етнічні меншини, які проживають у Польщі та Україні серед учасників, насамперед представників цих меншин, через обмін та популяризацію спорту як ключа до спільних європейських цінностей.

Ранкова пробіжка, йога, неформальна освіта, командотворення, активний відпочинок на свіжому повітрі й це все без жодних електронних приладів.

Учасники змогли більш пізнати своє "я" через саморефлексію, через щоденник проєкту.

Проєкт був зосереджений на двох ключових аспектах:

1. Теми національних та етнічних меншин: ми вивчали знання про культурне різноманіття, вчилися в одне одного та ділилися досвідом щодо національних та етнічних меншин у наших країнах

2. Цифровий детокс: виклик полягає в тому, щоб відмовитися від електронних інструментів на користь більш автентичних, прямих форм спілкування та розуміння себе

Чим ще займатися, якщо відсутні електронні пристрої?

- саморефлексія

- групові й настільні ігри

- навчання гри на гітарі

- читати книжки

- малювати

- танцювати

- співати

а ще... можна піти у похід в гори, що допоможе в реалізації мети проєкту.

Compendium_compressed.pdf

Учасники поринули у захопливий світ національних меншин та їх багатих традицій. Разом ми почали створювати комплексний збірник, присвячений нашій різноманітній культурної спадщини. Проєкт був наповнений неймовірним досвідом, і учасники виросли не тільки як особистості, але і як сильна та команда, що підтримує одне одного.

Проєкт реалізувався у співпраці з Stowarzyszenie "Aktywne Pogranicze" за фінансовою підтримкою Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży